رنگ ديوارها در طراحي داخلي


سعي کنيد تا جاي امکان از رنگ روشن استفاده کنيد، زيرا رنگ هاي روشن نور بيشتري را انعکاس ميدهند و از اين جهت فضا را بزرگتر نشان ميدهند. دقت داشته باشيد که استفاده از رنگ هاي متضاد بر روي ديوار ها باعث مرز بندي خانه ميشود و خانه شما را کوچکتر نشان ميدهد.


 


البته اين مشکل زماني رخ ميدهد که شما منزل خود را با رنگ هاي بسيار متضاد همديگر مرز بندي کنيد اما وقتي رنگ ها در يک طيف نزديک بهم باشند، فضا دلباز تر ميشود و انگار دکوراسيون داخلي منزل شما دنباله دار ميشود. اين يعني اينکه فضاهاي ديگر با هم ارتباط دارند  و خانه شما را بزرگتر و معنادار تر نشان ميدهد. مقاله اصول کلي نورپردازي در دکوراسيون داخلي را از دست ندهيد.


 


دکوراسيون داخلي منزل کوچک


 


طراحي داخلي اتاق نشيمن کوچک چيست؟


طراحي داخلي اتاق نشيمن کوچک کاملاً متعادل کننده و کنتراست است که اين خانه بعدي داراي مقدار زيادي است. اين خانه ، که توسط طراح "Scandinavian Rustic" توصيف شده است ، همچنين نشان مي دهد که چگونه يک عنصر مي تواند اتاق را به طرز چشمگيري تغيير دهد. اين اتاق داراي عناصر زيادي از دو بعدي و سه بعدي و همچنين عناصر چند ضلعي و گرد است.


 


بهترين روش براي تزئين يک خانه کوچک چيست؟


طراحان داخلي حرفه اي ما 10 ايده جذاب براي تزئين خانه کوچک ارائه داده اند. الهام بگيريد و خانه خود را زيبا کنيد! 1. ديوار حافظه اين يک روش زيبا براي زنده نگه داشتن خاطرات است ، ديوار حافظه. به جاي آويختن نقاشي روي فضاي گران قيمت ، آن را با تصاوير خانوادگي تزئين کنيد.


 


در يک اتاق کوچک کوچک چه بايد کرد؟


ن و پرتاب هاي روشن محبوب هستند. آثار هنري و قفسه هاي ديواري با جلب توجه بالاتر ، فضاي کمي را زنده مي کنند. به گالري ما نگاهي بيندازيد و برخي از اين ايده هاي کوچک اتاق نشيمن را براي خود امتحان کنيد. آنها به اتاق کوچکتر شما احساس بزرگتر شدن مي کنند و به روزرساني شيکي در فضاي زندگي شما ايجاد مي کنند.


 


اتاق نشيمن کوچکم را با چه رنگي بايد تزئين کنم؟


براي تزئين اتاق نشيمن کوچک خود ، بهتر است تم رنگي گسترده اي داشته باشيد. رنگ هاي روشن بهتر از رنگ هاي تيره عمل مي کنند. پس زمينه خنثي به اين معني است که مي توانيد از هر پالت رنگي لوازم جانبي را براي روشنايي فضا انتخاب کنيد.


 


خانه ما نمايانگر شخصيت ماست. دکوراسيون داخلي منزل کوچک آن چيزهاي زيادي در مورد ساکنان آن مي گويد. همچنين اين يک واقعيت است که همه ما نهايت تلاش خود را مي کنيم تا خانه خود را جذاب و زيبا جلوه دهيم. در يک خانه بزرگ اين آزادي را داريم که تخيل خود را گسترش دهيم و به دنبال دکوراسيون دقيق برويم. اما اگر خانه کوچک باشد چه؟ بياييد مثبت فکر کنيم ما فضاي کمتري براي تزئين داريم. چالش انجام فضاي کوچک ، بزرگ و جادار نشان دادن آن است. طراحان داخلي حرفه اي ما 10 ايده جذاب براي تزئين خانه کوچک ارائه داده اند. الهام بگيريد و خانه خود را زيبا کنيد!


 


1. ديواره حافظه


اين يک روش زيبا براي زنده نگه داشتن خاطرات ، ديوار حافظه است. به جاي آويختن نقاشي روي فضاي گران قيمت ، آن را با تصاوير خانوادگي تزئين کنيد. از نيمه پايين ديوار براي کابينت استفاده کنيد. اين يک استفاده هوشمندانه از فضا است ، خصوصاً موردي که در راهرو وجود دارد و در غير اين صورت هدر مي رود.


 


2. طاقچه هاي روي ديوار


آثار باستاني ، يادگاري سفر ، هداياي گرامي . چيزهاي زيادي وجود دارد که مي خواهيد در خانه خود به نمايش بگذاريد تا به ضريب زيبايي آن بيفزايد. اگر خانه کوچک است ، ديوارهايي ايجاد کنيد تا فضاي اضافي خانه شما را اشغال نکند. يا ممکن است دوست داشته باشيد آن را با چند قفسه باز مانند اينجا ترکيب کنيد.


 


3. جادوي پنجره


مهم اين است که دکور را در يک فضاي کوچک به حداقل برسانيد و اجازه دهيد سياليت فضا به زيبايي بيرون بيايد. پنجره هاي کوچک را با پنجره هاي بزرگ فرانسوي جايگزين کنيد. اين طبيعت را به داخل آورده و فضاي اتاق را بزرگ و زيبا نشان مي دهد.


 


4. زيبايي با يک هدف


اگر کمد زيبا چيزي بيش از يک کمد ديگر نباشد چه؟ بيرون از جعبه فکر کنيد و به کمد زيبا نقش ديگري بدهيد تا جدا از نقش از پيش تعيين شده آن براي تميز و منظم نگه داشتن فضا بازي کند. يا از اينجا سرنخي بگيريد و يکي را براي خانه خود طراحي کنيد. در حالي که اکنون کفش هاي خود را مي بنديد ، به زيبايي بنشينيد


 


5. توهم جذاب


يک توهم جذاب ايجاد شده توسط کاشي هاي طراح ذهن را از احساس اندازه فضا منحرف مي کند. به جاي پرده دوش از درب دوش شيشه اي استفاده کنيد. باعث مي شود حمام جادار باشد.


 


6. يکپارچه سازي فضا


تا آنجا که ممکن است ديوارهاي غيرضروري را در يک خانه کوچک برداريد ، فضا را ادغام کنيد و فضاي آن را بزرگتر کنيد. داشتن يک اتاق بزرگ بزرگ بهتر از داشتن اتاق هاي زيبا و کوچک متراکم است.


 


7. از فضا بيشترين استفاده را ببريد


هر فضايي مهم است. از اينجا الهام بگيريد و از فضاي داخل و اطراف پنجره استفاده کنيد و آن را به يک فضاي چند منظوره زيبا تبديل کنيد. اين مکان به يک مکان پاتوق مورد علاقه خانواده شما تبديل خواهد شد.


 


8. ساده باش


در تزئينات حتي در سقف نيز زياده روي نکنيد. سقف کاذب سنگين باعث کوچکتر به نظر رسيدن اتاق مي شود. فقط ساده و هوشيار باشيد. اگر مي خواهيد آن را با تابلوهاي چوبي ساده تزئين کنيد و سپس به جاي لوستر سنگين ، آباژور ساده را انتخاب کنيد.


 


9. آن را درست رنگ کنيد


سايه هاي روشن و ظريف فضاي اتاق را بزرگتر ، سبکتر و هوا مي کند. براي ديوارها يک رنگ واحد انتخاب کنيد و آن را با تنوع خاص خود براي مبلمان و مبلمان مخلوط کنيد. مقداري رنگ در ن هاي بالش ، فرش بيندازيد يا ممکن است مجسمه اي باشد مانند اين که در اينجا ساخته شده است.


 


10. سبز عمودي


هيچ چيز نمي تواند خانه شما را به زيبايي يک سبزه سبز تزئين کند. اگر فضا کم است به صورت عمودي سبز شويد. گزينه هاي زيادي از باغ عمودي در بازار موجود است. 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


سیر الی اللّٰه "sway it" Shadrix اتوبار و باربری تهران بتیس Alireza Habibi ويزا و گردشگري Bennie مطالب لاغری و رژیم غذایی پنجره ی نسیم